جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کرج، شاهین ویلا، خیابان قلم، بین 13 و 14 شرقی

فروش

09392841958

info [at] webss.ir

تیم طراحان وب را بیشتر بشناسید

نمونه کارهای طراحی سایت ، اپلیکیشن و سئو

طراحی و توسعه وب‌سایت ها و اپلیکیشن های موبایل، به‌ویژه با استفاده از وردپرس، امروزه یکی از مهم‌ترین ابزارها برای ایجاد حضور آنلاین موثر برای کسب‌وکارهاست. با استفاده از قابلیت‌های انعطاف‌پذیر وردپرس، می‌توان به راحتی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی با طراحی سفارشی و منحصربه‌فرد بسازیم که به‌صورت کامل با نیازهای مخاطبان هدف هماهنگ شوند.

یکی از نمونه‌های کاری که می‌توان با وردپرس انجام داد، طراحی وب‌سایت و اپلیکیشن متناسب با مشاغل مختلف است. به‌عنوان مثال، یک وب‌سایت مرکز آموزشی می‌تواند شامل اطلاعات درسی، برنامه‌های آموزشی، فرصت‌های شغلی و امکانات آنلاین ثبت‌نام باشد. اپلیکیشن متناظر نیز می‌تواند امکاناتی مانند دسترسی به محتواهای آموزشی، ارسال پیام به مدیران و اعلانات مهم را فراهم کند.

برای مشاغل خدماتی مانند رستوران‌ها یا فروشگاه‌ها، و یا پزشک ها می‌توان یک وب‌سایت داینامیک طراحی کرد که اطلاعات محصولات، منوی رستوران، و یا خدمات پزشک را نشان دهد و به کاربران اجازه دهد آنلاین سفارش دهند یا رزرو کنند. اپلیکیشن مربوطه هم می‌تواند امکاناتی مانند ارسال اعلانات و تخفیفات، ردیابی سفارشات و مدیریت پروفایل کاربران را فراهم کند.

برای مشاغلی که به محتوا و بازاریابی آنلاین تاکید دارند، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) یک ابزار بسیار حیاتی است. با استفاده از وردپرس و افزونه‌های مناسب، می‌توان بهینه‌سازی محتوا، سرعت بارگذاری و دیگر عوامل مرتبط با SEO را به‌راحتی انجام داد تا وب‌سایت یا اپلیکیشن بهتر در نتایج جستجو ظاهر شود و ترافیک آن افزایش یابد.

با درنظر گرفتن نیازهای ویژه هر مشتری و مشاغل مختلف، طراحی و توسعه وب‌سایت و اپلیکیشن با استفاده از وردپرس و بدون استفاده از قالب آماده، امکان ایجاد راهکارهای منحصربه‌فردی را فراهم می‌کند که به‌طور دقیق با هدف و نیازهای مشتری هماهنگ شوند.

چرا طراحان وب را برای طراحی سایت انتخاب کنیم ؟

طراحی UI و UX

طراحی کاملاً اختصاصی

سئو حرفه ای

بهینه سازی و سئو از ابتدا

اپلیکیشن اندروید

اپلیکیشن متناسب با نیاز

ارائه سورس کد

تحویل کامل سورس سایت

کدنویسی تمیز

کدنویسی شده با جدیدترین متد

پشتیبانی رایگان

تا اتمام قرارداد در کنارتان هستیم